Andrejs Volmārs jaunā raidījumā - Daudz laimes, jubilār!

Rolands Zagorskis, Mārtiņš Brauns, Katrīne Pasternaka, Jānis Streičs, Uldis Dumpis un daudzi citi slaveni ļaudis būs raidījuma viesu ietvarā.

Andrejs Volmārs jaunā raidījumā - Daudz laimes, jubilār!
Komentāri 24.08.2017 21:38

No svētdienas, 3. septembra, LTV1 ēterā plkst.13.25 skatītājiem tiks piedāvāts jaunums - raidījums "Daudz laimes, jubilār!". Raidījumu pārmaiņus vadīs žurnālisti Andrejs Volmārs un Edgars Raginskis.

Tas, kas ģimenei ir foto albums, tas medijam ir arhīvs. Latvijas Televīzijai – vienīgajai starp televīzijām – tas ir tik bagātīgs!

Tāpat kā ģimene pulcējas kopīgos sadraudzības stāstos pie ģimenes albuma, Latvijas Televīzijai ir gods un prieks pulcināt kopā tos, kas šo arhīvu ir veidojuši cauri gadiem, un viņu dzimšanas dienā ieskatītos arhīvos, mūsu kopīgajā kultūrvēsturē.

Rolands Zagorskis, Mārtiņš Brauns, Katrīne Pasternaka, Jānis Streičs, Uldis Dumpis un daudzi citi būs raidījuma viesu ietvarā.

Raidījums turpinās LTV tradīciju: sveikt ne tikai kadra personības, bet visus LTV skatītājus, kuriem šajā nedēļā ir dzimšanas diena. Visiem jubilāriem tiks veltīta apsveikuma dziesma.

Patīkamu skatīšanos!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss