Smukā dziedātāja Gļukoza debitē kino kopā ar Aleksandra Revas Vieglās uzvedības vecmāmiņu

Krievu komēdija “Vieglas uzvedības vecmāmiņa” (“Бабушка легкого поведения”) arī Latvijā.

Smukā dziedātāja Gļukoza debitē kino kopā ar Aleksandra Revas Vieglās uzvedības vecmāmiņu
Komentāri[1] Bilžu galerija[5] 22.08.2017 22:27

Jau šonedēļ Latvijas kinoteātros būs skatāma daudzsološā krievu komēdija “Vieglas uzvedības vecmāmiņa” (“Бабушка легкого поведения”). Tajā kā aktrise debitē populārā dziedātāja Gļukoza. Viņas partneris filmā ir veiksmīgais komiķis un aktieris Aleksandrs Reva.

Komēdija “Vieglas uzvedības vecmāmiņa” ir stāsts par sieviešu mīluli, afēristu Saņu, kurš, mainot identitāti un izliekoties par dažādu profesiju pārstāvjiem, izkrāpj milzīgas naudas summas. Kaut Saņa ik minūti balansē uz naža asmens, tomēr viņa pārtapšanas talants ļauj vīrietim dzīvot skaisti un aizraujoši. Tiesa, pienāk diena, kad pieredzējušajam afēristam nepaveicas un viņš apkrāpj pārāk bīstamus cilvēkus. Vienīgais glābiņš tagad ir patveršanās veco ļaužu pansionātā, kur Saņa pieņem padzīvojušas sievietes identitāti. Izrādās, tas gan nav pats smagākais pārbaudījums. Saņa pirmo reizi pa īstam iemīlas, taču nu nedrīkst atklāt savu īsto identitāti, tai skaitā dzimumu.

Filmas “Vieglas uzvedības vecmāmiņa” aizkulišu informācija liecina, ka aktieris Aleksandrs Reva un komēdijas režisors Mariuss Vaisbergs daudz laika pavadījuši diskusijās par to, kādai tieši jābūt sievietei, kuras tēlā piespiedu kārtā veco ļaužu pansionātā jādzīvo pieķertajam afēristam. Rezultātā par vecmāmiņas prototipu kļuva paša Revas māte, kurai ir 64 gadi, taču pēc dzīves uztveres viņa atbilstot 27 gadus jaunai optimistei.

Lai iegūtu jestrās vecmāmiņas izskatu, filmēšanas laikā Aleksandram Revam katru dienu nācās trīs stundas pavadīt pie grimētājiem. Turklāt viņam bija iespēja izbaudīt arī citus sievišķīgus priekus – kleitas un kurpes uz augstiem papēžiem. “To, kā kļūt par izskatīgu vīrieti, es zinu, taču par sievietes skaistuma noslēpumiem man līdz šim bija maz nojausmas. Korsetes, krūšturi, matu spraudītes – izejot cauri šim visam rēbusam, es tikai vēl vairāk sāku cienīt sievietes. Tas ir liels upuris, ko viņas veic vīriešu dēļ. Taču to, kā visu dienu var nostaigāt augstpapēžu kurpēs, gan vēl joprojām nespēju saprast,” atzīst Aleksandrs Reva.

Komēdijas “Vieglas uzvedības vecmāmiņa” režisors Mariuss Vaisbergs kinoskatītājiem ir atpazīstams pēc tādām kulta filmām izklaides kino žanrā kā “Mīlestība un lielpilsēta” (“Любовь в большом городе”) un “8 jauni randiņi” (“8 лучших свиданий”).

Komēdijas “Vieglas uzvedības vecmāmiņa” reklāmas rullītis:

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
ināra indriča 25.08.2017 00:03
skaista,bet visas skaistas ,ne jau izskata ,bet dveseliskuma

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss