LNT 900 sekundes sāksies daudz agrāk! Jau plkst. 6:00 tiešais ēters

Mostamies kopā!

LNT 900 sekundes sāksies daudz agrāk! Jau plkst. 6:00 tiešais ēters
Komentāri[6] 23.08.2017 22:11

No 4. septembra un turpmāk ik darba dienas rītu 900 sekundes jau plkst. 6:00 būs kopā ar visu Latviju! Uzsākot jauno sezonu, LNT rīta raidījums 900 sekundes ar jaunām sajūtām un pārmaiņām pirmie modinās skatītājus.

Raidījuma vadītājs Mārtiņš Daugulis uzsver: “Kas gan var būt labāks, kā ar uguntiņu acīs darīt to, kas pašam patīk un ko cilvēki no Tevis sagaida? Jaunajā sezonā mēs sekosim pasaules tendencei – kļūt skatītājam vēl tuvāki, ļaut sajust mūsu degsmi, lai kopā uzsildītu un iekustinātu rītu. Mēs gribam mainīt lietas uz labu un aicināsim skatītāju darīt to kopā ar mums. Mēs kļūsim tuvāki uzzinot būtisko no pirmavota un atverot ziņu pasaules durvis ziņnešiem – mūsu pašu cilvēkiem – vairāk kā ir piedzīvots līdz šim Latvijā.

Visbeidzot, mēs ar garantiju būsim gatavi modināt, informēt un stāstīt par svarīgāko agrāk par visiem,jo jaunais 900 sekunžu raidlaiks – no 6:00 rītā – ir mazs solis pulksteņa rādītājam, bet liels solis notikumu atspoguļošanā. Cilvēku paradumi un dzīves ritms mainās! Mēs maināmies līdz un ar sparu, kāds līdz šim nav redzēts un sajusts. Mans sapnis ir ziņu tiešraide – 24 stundas no vietas 7 dienas nedēļā. Esmu par pusstundu tuvāk savam sapnim!”

Skatītājus ik rītu sveicinās 900 sekundes komanda: vadītāji Mārtiņš Daugulis, Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs, kā arī Sporta ziņu vadītāji Kaspars Dvinskis un Lauris Lizbovskis, kā arī Laika ziņu vadītāji Kristaps Tālbergs un Māris Grigalis.

900 sekundes jau no 4. septembra plkst. 6:00 kanālā LNT!

Mostamies kopā!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Salvis 20.09.2017 09:28
Kam tās 900 sekundes, labāk skatos TV1- korekti diktori, aktuālas ziņas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss