DE FACTO, AIZLIEGTAIS PAŅĒMIENS, TIEŠA RUNA un 1:1 atgriežas pie skatītājiem

Jauni atmaskojuši sižeti un analītiskā žurnālistika vairākas reizes nedēļā LTV pirmajā kanālā.

DE FACTO, AIZLIEGTAIS PAŅĒMIENS, TIEŠA RUNA un 1:1 atgriežas pie skatītājiem
Komentāri 12.08.2017 12:30

Svētdien, 20. augustā, LTV1 ēterā atgriezīsies analītiski pētnieciskais raidījums "De facto", bet 22. un 23. augustā arī raidījumi "1:1" un "Tieša runa". Savukārt 4.septembrī darbu atsāks raidījums "Aizliegtais paņēmiens", kas turpinās ziņot par sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem, izmantojot netradicionālas žurnālistikas metodes.

Jaunajā sezonā LTV Ziņu dienests veltīs īpašu uzmanību nozīmīgākajiem jautājumiem ekonomikas, izglītības, nodokļu politikas, sociālajā un citās jomās.

Raidījums "De facto" LTV1 ēterā, kā ierasts, būs svētdienu vakaros plkst.20:50. Pusstundas garumā "De facto" komanda turpinās pētīt nozīmīgas tēmas un izmeklēt pārkāpumus, kas ietekmē visu sabiedrību. "Pievērsīsim uzmanību tematiem, kurus, iespējams, daudzi vēlas noklusēt," atklāj raidījuma vadītāja Inga Šņore, kas raidījumu vada pārmaiņus ar Matīsu Arnicānu.

Raidījums "1:1" LTV1 ēterā būs otrdienu vakaros plkst.21:15. Tā vadītājs Gundars Rēders tiksies ar amatpersonām, dažādu nozaru pārstāvjiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, lai uzzinātu viņu viedokli par aktuālajiem jautājumiem. Tāpat jaunajā sezonā raidījumā būs vairāk interviju ar ārvalstu viesiem, kuru paustais viedoklis sabiedrībai var būt interesants un saistošs. Tiks organizēti arī argumentu dueļi formātā 1:1, un, ņemot vērā konkrēto situāciju, raidījumā var parādīties arī vairāki viesi.

Kā ierasts, diskusiju raidījums "Tieša runa" LTV1 ēterā būs trešdienu vakaros plkst.21:20. Raidījumā piedāvātās diskusijas centīsies rast lielāku skaidrību apkārt notiekošajos procesos un meklēs atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem, kas var ietekmēt ikviena iedzīvotāja ikdienu, atklāj raidījuma vadītājs Guntis Bojārs. "Tieša runa" tiešajā ēterā gaida arī skatītāju aktīvu iesaisti, jo joprojām ikviens tiks aicināts izteikt savu viedokli par sabiedrībai nozīmīgu jautājumu, piedaloties telefonaptaujā.

Līdz ar “Tiešas runas” atgriešanos ēterā, raidījums par ārpolitiku “Pasaules panorāma” būs skatāms vēlāk nekā ierasts vasarā. Jaunais laiks - plkst.22:30.

Savukārt raidījums "Aizliegtais paņēmiens" LTV1 ēterā atgriezīsies 4. septembrī plkst.19:30. Tajā žurnālisti turpinās veikt eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot dažādas problēmas. Pēc tam, kā ierasts, notiks diskusija Latvijas Televīzijas studijā ar uzaicinātajiem viesiem. To vadīs Guntis Bojārs.

Raidījumus pēc tam varēs noskatīties arī vietnē: www.replay.lv.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: