Kanālā 2 pirmdienas vakaros sieviešu mīlulis aktieris Skailers Astins

Sieviešu mīlulis aktieris Skailers Astins, kurš spēlēja Džesu mūziklā Pirmklasīgās, atgriežas, lai uzmirdzētu vēl spilgtāk – komēdijseriālā Zemākais stāvs!

Kanālā 2 pirmdienas vakaros sieviešu mīlulis aktieris Skailers Astins
Komentāri 15.07.2017 08:52

Sieviešu mīlulis aktieris Skailers Astins, kurš spēlēja Džesu mūziklā Pirmklasīgās, atgriežas, lai uzmirdzētu vēl spilgtāk – komēdijseriālā Zemākais stāvs! Astins spēlēs pievilcīgo Brodiju, kuram gadās vienas nakts sakars ar kolēģi no zemāka stāva – izskatīgo Dženiju, un nu abu kolēģiem ir jauns ievērības cienīgs objekts, ko apspriest.

Zemākais stāvs (Ground floor) ir komēdijseriāls, kurā galveno lomu spēlē Hārvardas Universitāti pabeigušais Brodijs, kurš ir jauns un veiksmīgs brokeris. Brodijs pēc vienas nakts sakariem ar pievilcīgo Dženiju atskārst, ka viņa strādā stāvu zemāk, kur atrodas nama apsaimniekošanas birojs. Viņu starpā rodas jūtas, arī kolēģi Strīpīts Vens, Dereks, Hārvārds un, protams,boss Mensfīlds nav vienaldzīgi, tāpēc abiem jārod līdzsvars starp atšķirīgajām darba vidēm.

Bosu Mensfīldu atveido pazīstamais amerikāņu aktieris un komiķis Džons Makginlijs (John C.McGinley), kuram ir vairāk kā 30 gadu pieredze kino un TV jomā. Makginlijs ir spēlējis gan komēdijseriālos, gan spriedzes filmās, no kurām pazīstamākā ir Septiņi (Seven), kurā sapulcēti izcili aktieri: Breds Pits, Kevins Speisijs, Morgans Frīmens un citi.

Aktiera Skailera Astina (Skylar Astin) atveidotais Brodijs ir apburošs personāžs un viņa joki par darbu finanšu jomā daudzu sejās raisīs smaidu. Arī Dženijas, kuras lomā iejūtas aktrise Briga Hīlena (Briga Heelan), un, pateicoties abu humora izjūtai, daudz kas tiks uztverts caur joku, piemēram, Brodija biežā dziedāšāna un dejas ar lāci.

Astins plašāk pasaulē kļuva pazīstams pēc mūzikla Pirmklasīgās (Pitch perfect). No šī mūzikla komēdijseriālā epizodiskās lomās būs redzamas arī aktrises Aleksa Knapa (Alexis Knapp) un Anna Kampa (Anna Camp). Komēdijseriālā Knapa atveido Toriju, Dženijas seksīgo kolēģi, kurai šad tad sanāk iemigt darbā, jo ļoti patīk ballēties naktsklubos. Savukārt aktrise Kampa, kura Zemākais stāvs spēlē Brodija bijušo draudzeni Heteri, reālajā dzīvē ir ar Astinu precējusies!

Zemākais stāvs veidotāji ir divām Primetime Emmys balvām nominētie Bils Laurencs (Bill Lawrence) un Gregs Malins (Greg Malin), kuriem ir liela pieredze komēdijseriālu veidošanā. Laurencs savulaik ir rakstījis scenāriju slavenajam seriālam Draugi (Friends), bet Malina zināmākais darbs ir Kā es satiku Jūsu māti (How I Met Your Mother), kas ir skatāms darba dienu vakaros Kanālā 2.

No 10. jūlija plkst. 17:00 ik pirmdienas vakaru skatītājus sagaidīs komēdijseriāls Zemākais stāvs četrās sērijās pēc kārtas Kanālā 2!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss