Summer Sound atkal patīkami pārsteidz. Būs jaunums!

Summer Sound atkal patīkami pārsteidz. Būs jaunums!
Komentāri 11.07.2017 21:51

Atlikušas vien nepilnas trīs nedēļas, līdz mūzikas un vasarīgas atpūtas mīļotāji varēs pulcēties Liepājas pludmalē, kur 28.-29.jūlijā norisināsies pludmales festivāls Summer Sound. Šogad sadarbībā ar ilggadējo partneri, festivāla oficiālo radio – Radio SWH, Summer Sound festivālā būs jaunas mūzikas skatuve Priekšnams, uz kuras uzstāsies tādi mākslinieki kā Treeeye, Jānis Irbe, Jauda, Refleksija un citi.

No postroka līdz drum and bass, no prog-roka līdz ambient – Treeeye piedāvā iegremdēties plašā garastāvokļa diapazonā, atmosfēriskā skaņu sajaukumā, kā arī elektronisko un akustisko instrumentu balansētā savienojumā. Elektroniskā indie žanra pārstāvis Jānis Irbekā dziesmu autors darbojas no 2007 gada. Spēlējis dažādās grupās, no kurām zināmākā ir Tris, bet pērn uzsāka savu solo projektu, 2016. gada rudenī publiskojot dziesmu Paskaties. Rokgrupa Jauda radusies pagājušā gada pavasarī apvienojot spēkus trīs līvāniešiem. Līdz šim ņemta dalība dažādos grupu konkursos un pasākumos, bet nesen laista klajā jaunākā dziesma “Pēdējais vilciens” no grupas topošā albuma. Smagā metāla pārstāvji Refleksija savulaik uzvarēja Radio SWH jauno grupu konkursā Priekšnams. Aiz viņiem paliek pamodināts melanholisks roka dēmons un vēlme to satikt vēlreiz.

Jaunā skatuve būs lieliska iespēja jaunajiem mūziķiem parādīt sevi plašākai publikai. Uz Priekšnams skatuves šogad sagaidīsim arī tādas grupas kā alternatīvā roka apvienība Metrs, viegla sarkasma cienītājus Kas Tev Par Daļu un alternatīvās mūzikas pārstāvji Pussy Rock. Arī šogad Summer Sound festivālā darbosies Radio SWH tiešraide, informējot savus klausītājus par festivāla dienās notiekošo, kā arī organizējot tikšanās un intervijas ar festivāla māksliniekiem.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā technohouse zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma –Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper,Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

2 dienu biļete – 39 EUR

2 dienu biļete + telts vieta – 46 EUR

1 dienas biļete – 25 EUR

VIP bilete – 95 EUR

VIP biļete + autostāvvieta – 110 EUR

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka festivāla oficiālais radio Radio SWH.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: