Muskuļoti sportisti, mākslinieku priekšnesumi un bezkompromisa cīņa Battle of Riga 2017 Ķīpsalā

Jau nākamās nedēļas nogalē, 17. un 18. jūnijā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pulcēsies Eiropas labākie krosfiteri, lai noskaidrotu, kurš iegūs “Battle of Riga” kausu.

Muskuļoti sportisti, mākslinieku priekšnesumi un bezkompromisa cīņa Battle of Riga 2017 Ķīpsalā
Komentāri Bilžu galerija[6] 07.06.2017 22:39

Jau nākamās nedēļas nogalē, 17. un 18. jūnijā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pulcēsies Eiropas labākie krosfiteri, lai noskaidrotu, kurš iegūs “Battle of Riga” kausu. Savukārt par Baltijā lielākā funkcionālā fitnesa pasākuma muzikālo daļu rūpēsies sportiskā un īpaši spēcīgās balss īpašniece Aminata.

Sacensības, kuras sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1 organizē biedrība “Battle of Riga”, galvaspilsētā norisināsies jau ceturto reizi, šogad pulcējot vēl nebijušu daudzumu dalībnieku. Atlēti sacentīsies piecās dažādās kategorijās –sieviešu un vīriešu sporta un elites klasēs, kā arī atsevišķā grupā, kurā piedalīsies 35 un vairāk gadus sasnieguši vīrieši.

Sacensību noslēguma dienā, pirms izšķirošajiem notikumiem, apmeklētājus un sportistus ar šovu priecēs Aminata, kura arī pati ar sportu ir uz “tu” un savos treniņos ikdienā bieži vien izmanto dažādus funkcionālā fitnesa un CrossFit elementus. “Ir lieliski apzināties, ka katru treniņu ir iespēja kļūt labākam un veselīgākam, bet pats galvenais – tas pavisam noteikti uzlabo garastāvokli un ļauj aizmirst ikdienas raizes. Pat manā aizņemtajā grafikā fiziskajām aktivitātēm ir būtiska loma, jo tādējādi var atbrīvoties no uzkrātās spriedzes un gūt enerģijas lādiņu,” atzīst dziedātāja. „Filmējot klipu dziesmai “Fighter”, vajadzēja apgūt arī boksa elementus, kurus joprojām laiku pa laikam iekļauju savā treniņu rutīnā. Piedalīties CrossFit sacensībās gan vēl neesmu gatava, bet ļoti labprāt pavērošu spēcīgākos Eiropas sportistus darbībā. Pirmo reizi arī nāksies uzstāties tik muskuļotas auditorijas priekšā,” tā Aminata.

Mākslinieces uzstāšanās paredzēta “Battle of Riga” sacensību fināla dienas vakarā, 18. jūnijā, taču visi interesenti, kuri klātienē vēlas vērot Eiropas labākos CrossFit pārstāvjus, ir laipni aicināti apmeklēt arī sacensību pirmo dienu. Turklāt varēs arī piedalīties atraktīvos skatītāju konkursos un apmeklēt CrossFit EXPO zonu, lai iegādātos aktuālāko funkcionālā fitnesa inventāru vai apģērbu.

Ir pieejamas gan vienas, gan divu dienu biļetes. Vairāk informācijas par biļešu iegādi:www.battleofriga.ticketforevent.com

Iepriekšējā gada sacensību emocijas varat apskatīties šeit: 


Vairāk informācijas par pasākumu: www.battleofriga.com

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss