Rīgā sacentīsies Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti. 17.-18.jūnijs Ķīpsala!

Līdz Baltijā lielākajām funkcionālā fitnesa sacensībām “Battle of Riga” ir atlicis vairs tikai mēnesis!

Rīgā sacentīsies Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti. 17.-18.jūnijs Ķīpsala!
Komentāri Bilžu galerija[15] 20.05.2017 22:44

Līdz Baltijā lielākajām funkcionālā fitnesa sacensībām “Battle of Riga” ir atlicis vairs tikai mēnesis! Jau 17. un 18. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā spēkiem mērosies 120 Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti no 20 valstīm, tostarp 32 Latvijas pārstāvji.

“Patiess prieks, ka sacensības “Battle of Riga”, kas šogad notiek jau ceturto reizi un gadu no gada piedzīvojušas acīmredzamu izaugsmi, ir ieguvušas augstudalībnieku un līdzjutēju novērtējumu. Arī šogad ievērojami pieaudzis dalībnieku skaits kvalifikācijas atlasē, tāpat ir paplašinājusiesdalībvalstu ģeogrāfija un palielinājusies augstākā līmeņa sportistu interese, apliecinot sacensību kvalitāti,” norāda viens no CrossFit kustības pamatlicējiem Latvijā un sacensību “Battle of Riga” organizators Mārtiņš Druvkalns.

Sacensības jūnijā ir tikai aisberga redzamā daļa – lai nokļūtu finālturnīrā, jau pusgadu iepriekš Rīgā visiem sacensību dalībniekiem bija jāpārvar kvalifikācijas kārta. Par iekļūšanu finālā sacentās vairāk nekā 500 dalībnieku no 25 valstīm (!), no kuriem Ķīpsalā redzēsim 120 pašus labākos.

Dinamisks un acij tīkams

Gan rūdītiem CrossFit faniem, gan arī vienkārši interesentiem sacensības vērot būs aizraujoši, jo funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms – sportisti sacenšas daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanas, tā arī ķermeņa svara un izturību pārbaudošus elementus visdažādākajās kombinācijās. Šāda veida sacensībās daļu no veicamajiem uzdevumiem sportisti nereti uzzina tikai pašu sacensību laikā, kas liek īsā laikā pielāgoties vēl nezināmiem pārbaudījumiem.

Atlēti finālā sacentīsies piecās kategorijās –sieviešu un vīriešu sporta un elites klasēs, kā arīatsevišķā grupā, kurā piedalīsies 35 un vairāk gadus sasnieguši vīrieši. Starp citu, elites vīriešu klases kvalifikācijas kārtas uzvarētājs ir 19 gadus jaunais saldēnietis Uldis Upenieks, kurš sacensībās piedalās jau no 17 gadu vecuma un šogad sacentīsies kopā ar Eiropas TOP klases atlētiem. Starp finālistiem ir iekļuvuši arī kaimiņvalstu Lietuvas un Igaunijas pārstāvji, kas gadu no gada sastāda īpaši asu konkurenci.

Lai sacensības būtu vēl aizraujošākas, skatītājus iepriecinās arī atraktīvi viesmākslinieku priekšnesumi, šova elementi un aizraujoši konkursi, kuros varēs iegūt vērtīgas sacensību atbalstītāju sarūpētas balvas.

CrossFit EXPO

Līdzās sacensību norisei tiks veidota tematiska ekspozīcija „CrossFit EXPO”, kur gan apmeklētāji, gan dalībnieki varēs aplūkot un iegādāties ar funkcionālo fitnesu saistītu atribūtiku un preces. Vairāk par pasākumu: www.battleofriga.com

Aicinām biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi un iegādāties tās laicīgi: battleofriga.ticketforevent.com/en/

Biļešu skaits ir ierobežots!

Biļešu cena:
Divu dienu biļete – 10, 00 EUR
Vienas dienas biļete – 6,50 EUR

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!

Izbaudīt iepriekšējā gada emocijas varat šeit: www.youtube.com/watch?time_continue=66&v=-VQsmKF8ngs

Sacensības organizē biedrība “Battle of Riga” sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1.

Par biedrību “Battle of Riga”:

Organizācija izveidota uz Latvijā pirmās oficiālās un pieredzes bagātās CrossFit zāles “CrossFit Rīdzene” bāzes ar mērķi veicināt funkcionālā fitnesa attīstību valstī. Tā īstenošanas viens no pamatakmeņiem ir augstākā līmeņa reģiona centrālo sacensību rīkošana, nodrošinot iespēju pašmāju labākajiem sportistiem sacensties ar Eiropas labākajiem atlētiem. 2017. gada “Battle Of Riga” priekšsacīkšu kārtā piedalījās vairāk nekā 500 atlētu no 25 valstīm.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: