Simpātiskā Beāte Zviedre piedāvā koncertprogrammu Džezs dzied Aspaziju

25.maijā džeza vokāliste Beāte Zviedre ielūdz uz koncertprogrammu „Džezs dzied Aspaziju” Latvijas Nacionālajā teātrī.

Simpātiskā Beāte Zviedre piedāvā koncertprogrammu Džezs dzied Aspaziju
Komentāri[1] Bilžu galerija[5] 20.05.2017 22:22

25.maijā džeza vokāliste Beāte Zviedre ielūdz uz koncertprogrammu „Džezs dzied Aspaziju” Latvijas Nacionālajā teātrī. Koncerts sniegs līdz šim vēl nebijušu iespēju baudīt Aspazijas dzeju vokālā frīdžeza niansēs.

Koncertā izskanēs džeza mākslinieku Edgara Cīruļa, Svena Vilsona un Jāņa Rubika oriģinālmūzika, kurā, savienojot improvizācijas elementus un Aspazijas dzeju, tiek radīts unikāls džeza skanējums. Īpašu noskaņu radīs arī koncerta vizuālais noformējums – tērpi, video projekcijas un elektronikas elementi atklās vēl dziļākas Aspazijas dzejas nianses un tās interpretācijas iespējas.

Koncertā kopā ar Beāti Zviedri muzicēs Svens Vilsons (ģitāra), Edgars Cīrulis (klavieres), Kristaps Lubovs (saksofons), Pauls Ķierpe (bungas) un Jānis Rubiks (kontrabass).

Beāte par džezu un gaidāmo koncertu: „Džezs ir maģiska mūzika – brīnums notiek ik uz soļa, jo improvizāciju rada konkrētais mirklis. Mani fascinē šī mijiedarbība starp mūziķiem un skatītājiem. Šoreiz īpašu krāsu piešķirs arī Aspazijas dzeja.”

Ikdienā Beāte Zviedre muzicē vokālajā apvienībā „Framest” un māca dziedāšanas pamatus jaunajiem talantiem.

Koncertprogramma 25.maijā plkst.18.00 izskanēs Latvijas Nacionālā teātra Jaunajā zālē. Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, ko iespējams saņemt, rakstot uz e-pastu aspazijadzezs@gmail.com


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
labais 22.05.2017 23:36
neviens nezina tādu dziedātāju

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: