Pirmo reizi TV skatītāji varēs redzēt Dona lielkoncertu Tepat

Lieldienu īpašā dāvana Kanāla 2 skatītājiem būs Dona lielkoncerts Tepat, kas šogad Valentīna dienā vairāku tūkstošu klausītāju sirdīs raisīja mīlestības un saviļņojuma pilnas emocijas!

Pirmo reizi TV skatītāji varēs redzēt Dona lielkoncertu Tepat
Komentāri[3] 12.04.2017 22:39

Lieldienu īpašā dāvana Kanāla 2 skatītājiem būs Dona lielkoncerts Tepat, kas šogad Valentīna dienā vairāku tūkstošu klausītāju sirdīs raisīja mīlestības un saviļņojuma pilnas emocijas! Garajās svētku brīvdienās skatītājus izklaidēs arī latviešu seriāla Tikai nesaki man Bizu maratons un ievērojamas filmas Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu, Lielās cerības, kā arī Lepnums un aizspriedumi! Ļaujieties smiekliem, dziesmām un piedzīvojumiem ar īpašo Lieldienu programmu visu nedēļas nogali no 14. aprīļa!

Baudiet romantiku kopā ar Donu!

Ar skatītāju pārpildītām tribīnēm un zāli 14. februārī – Sv. Valentīna dienā – izskanēja pašmāju dziedātāja Dona divi koncerti, iepriecinot klausītājus gan ar jaunā albuma Tepat muzikālo materiālu, gan labi zināmām un populārām dziesmām kā, piemēram, Tev piedzims bērns un Pēdējā vēstule, no iepriekšējiem albumiem. Jāuzteic, ka Tepat ir pirmais un īpašais albums, kurā galvenokārt iekļauti paša Dona sarakstīti dziesmu teksti. Par godu jaunajam albumam Arēnā Rīga notikušais koncerts bija emocionāli bagāts, piepildīts ar pacilājošām emocijām, mīlestību un mūziku, un Kanāla 2 skatītājiem būs tā lieliskā iespēja to visu izbaudīt otrpus ekrāniem jau 15. aprīlī plkst. 20.00!

Seriāla maratons

Vēl Lieldienu brīvdienās Kanāla 2 skatītājiem tiks piedāvāts latviešu seriāls Tikai nesaki man Bizu, kas ir stāsts par jaunas sievietes Laumas ceļu uz laimi un mīlestību, par sarežģījumiem, ar kuriem viņai nākas saskarties, par cilvēku attiecībām, kurās ir gan draudzība, gan nodevība, gan aprēķins, gan nesavtība – dzīve visā tās sulīgajā krāšņumā. Tas ir stāsts par cilvēka iekšējo spēku, par metodēm, ar kādām mēs dzīvojam – viens iet, ar kāju sperot durvis, otrs stāv pie durvīm un gaida iespēju ieiet. Domājams, ka skatītāji no seriāla gūs ne tikai izklaidi, aizraujošu stāstu un līdzpārdzīvojumu, bet arī formulu – kā pašam kļūt laimīgam. Izbaudiet Tikai nesaki man Bizu no Lielās piektdienas, 14. aprīļa, līdz Otrajām Lieldienām, 17. aprīlim, plkst. 12.30 Kanālā 2!

Seriālā galvenās lomas atveidos Nacionālā teātra aktieris Jānis Āmanis un izcilā režisora Oļģerta Krodera aktrise Inga Siliņa. Ievērojamas lomas seriālā būs arī Nacionālā teātra aktierim Ivaram Kļavinskim un Valmieras drāmas teātra aktrisei Ilzei Lieckalniņai. Seriālā piedalīsies arī Pēteris Gaudiņš, Esmeralda Ermale, Anta Aizupe, Madara Botmane un Ingus Kniploks.

Augsti novērtētas filmas

14. aprīlī plkst. 19.10 Kanālā 2 tiks pārraidīta 3 ASV Kinoakadēmijas balvas Oskars ieguvusī un 13 reizes šai balvai nominētā filma Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu (The Curious Case of Benjamin Button), kurā galveno lomu spēlē Breds Pits, un tā vēsta par to nepielūdzamo atskārsmi – laika, kas mums lemts, īsumu un neatgriezeniskumu. Filmas pamatā ir F.Skota Ficdžeralda 1920. gados sarakstītais stāsts par cilvēku, kuram lemts piedzimt kā večukam – zīdainim, izdzīvot bērnību astoņdesmitgadīga, nespējīga vīra veidolā, lai vēlāk ar katru gadu ļautos atpakaļejošai laika plūsmai. Bendžamins noveco, ar katru gadu kļūstot vizuāli arvien jaunāks, un nomirst kā zīdainis.

Savukārt Pirmo Lieldienu vakarā, 16. aprīlī, plkst. 20.00 Kanāla 2 skatītāji varēs baudīt Čārlza Dikensa romāna ekranizāciju – filmu Lielās cerības (Great expectations), kas vēsta par bāreni, kurš uzzina, ka viņam ir slepens labdaris, un lielu cerību pilns dodas iekarot Londonu. Filmas režisors ir Maiks Ņuels, kurš ir arīdzan veidojis filmu Harijs Poters un uguns biķeris (Harry Potter and the Goblet of Fire).

Otrajās Lieldienās, 17. aprīlī, plkst. 20.30 gaidāma vēsturiska filma Lepnums un aizspriedumi (Pride and Prejudice) ar Keiru Naitliju galvenajā lomā. Filma stāsta par to, ka karaļa Džordža laikmetā Anglijā Beneta kundze audzina piecas meitas – Džeinu, Elizabeti, Mēriju, Kitiju un Lidiju – ar mērķi izprecināt vismaz vienu no viņām kādam bagātniekam, kas varētu uzturēt ģimeni. Beneti nepieder pie augstākajām aprindām, un, Beneta kungam nomirstot, viņu māju Hertfordšīrā mantos attāls brālēns. Kad apkaimē ierodas bagātais vecpuisis Binglija kungs, lai pavadītu vasaru tuvējā muižā, biklā un skaistā Džeina viņā iemīlas. Savukārt viņa draugu Dārsija kungu Lizija uzskata par lepnu augstprāti un solās viņu nievāt un nicināt līdz mūža galam...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Mudīte 14.04.2017 12:29
Ļoti priecājos un ar nepacietību gaidu Dona koncerta pārraidi 15.04.17. plkst 20.oo kanālā 2 . Lai Donam veicas!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV