Ķīpsalā piestās miljonu vērtais Betmena auto

Daudzi bērnībā sapņo par īstu Betmena auto.

Ķīpsalā piestās miljonu vērtais Betmena auto
Komentāri 28.03.2017 12:33

Daudzi bērnībā sapņo par īstu Betmena auto. Lūk, lieliska iespēja sapņus pārvērst realitātē! No 7. līdz 9. aprīlim Baltijā lielākajā autotūninga šovā “Auto Exotica 2017” Ķīpsalā varēs apskatīt miljonu vērto betmobili, ar kuru var izbraukt pilsētas ielās!

Atceļojis no kinofilmas “Batman”!

“Auto Exotica 2017” aplūkojamais “Batmobile” ir tapis Skandināvijā un radīts pēc Tima Bērtona 1989. gada supervaroņu filmas “Batman” redzamā spēkrata parauga. Šis ir pirmais betmobilis, kas ir identiska mēroga un reāli funkcionējošs auto.

Projekta autors ir zviedrs Leifs Garvins, kuram ideja par šādu auto tapa uzreiz pēc minētās kinofilmas “Batman” noskatīšanās tālajā 1989. gadā. Tomēr pie idejas realizācijas viņš ķērās tikai 10 gadus vēlāk, kad satika līdzīgi domājošo somu Villi Tikanenu.

Lai izgatavotu īstu betmobili, abiem vīriem vajadzēja 20 tūkstoš darba stundas. Visi virsbūves parametri un formas tika noņemtas no kinofilmas oficiālā mēroga modelīša un realizētas dabīgajā mērogā. Virsbūves paneļi ir izgatavoti no jaunās paaudzes kompozītmateriāla oglekļa šķiedras, ko izmanto arī superauto ražotāji savu bolīdu konstrukcijā.

Pārsteidz ar dizainu un gabarītiem!

Klātienē šis betmobilis pārsteigs ne tikai ar savu futūristisko dizainu, bet arī ar gabarītiem – tas ir garāks par “Rolls-Royce Phantom” limuzīnu un platāks par masīvo “Range Rover” apvidus automobili. Tam ir ļoti zema autovadītāja kabīne ar sfērisku priekšējo vējstiklu, milzīgi aizmugurējie spārni kā amerikāņu rokenrola perioda automobiļiem, kā arī stilizētas turbīnas virsbūves priekšējā un aizmugurējā daļā.

Izbrauc arī pilsētas ielās!

Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka šis betmobilis nav mulāža, bet gan reāli funkcionējošs automobilis, ar kuru īpašnieks mēdz izbraukt pilsētas ielās. Šim nolūkam Leifs Garvins ir pašūdinājis pat Betmena tērpu, lai ar 550 zirgspēku jaudīgā V8 dzinēja betmobili pilnībā iejustos supervaroņa tēlā. Projekta autors aprēķinājis, ka viņam šī betmobiļa radīšana izmaksājusi veselu miljonu eiro.

Vēl izstādes “Auto” skaļākajā un spilgtākajā sadaļā – “Auto Exotica 2017” līdzās iespaidīgajam betmobilim būs arī dažādi tūnēti auto, autosporta bolīdi, restaurēti klasiskie auto no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Zviedrijas. Protams, neizpaliks arī plašs tūninga piederumu klāsts!

Kā zināms, no 7. līdz 9. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiksBaltijā lielākā autoindustrijas izstāde “Auto 2017”, kuru veido četras tematiskās sadaļas plašam interešu lokam:Baltijas lielākā jauno automobiļu izstāde-gadatirgus„Auto”, transporta un industriālās tehnikas sadaļa„Transporta tehnika”,specializētā autoservisu aprīkojuma un autoaksesuāru sadaļa„Auto mehānika”,kā arī iepriekš minētā „Auto Exotica”. Vairāk: www.bt1.lv/auto

Seko mums Facebook:www.facebook.com/autoizstade.kipsala

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks: 
7., 8. aprīlī 10.00–19.00
9. aprīlī 10.00–17.00

Biļešu cenas

Pieaugušajiem – 7,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem – 4,50EUR

Studentiem, skolēniem – 4,50EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 15,00 EUR

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!

PĒRC INTERNETĀ!

Pērkot biļeti internetā līdz 31. martam, cena pieaugušajiem – 6,00 EUR

https://auto.ticketforevent.com/lv

Laimīgās stundas!

Pērkot biļetes Izstāžu centra kasēs:

7. aprīlī 16.00–19.00 un 9. aprīlī 15.00–16.30

Pieaugušo biļete tikai 5,00 EUR, ģimenes biļete – 13,00 EUR!

Autosstāvvieta

Autostāvvieta– 5,00 EUR

Autobusu stāvvieta –10,00 EUR

Skaties betmobiļa video:


Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV