Rīgā uzstāsies viena no spožākajām Eirovīzijas uzvarētājām Ruslana

Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Ruslana 25.martā uzstāsies Rīgā Eirovīzijas dalībnieku koncertā “Eurovision PreParty Riga 2017”.

Rīgā uzstāsies viena no spožākajām Eirovīzijas uzvarētājām Ruslana
Komentāri 07.03.2017 22:40

Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Ruslana 25.martā uzstāsies Rīgā Eirovīzijas dalībnieku koncertā “Eurovision PreParty Riga 2017”. Dziedātāja izpildīs savu “Eirovīzijas” uzvaretājdziesmu “Wild Dances”, ka arī citus skaņdarbus. Rīgā Ruslanai paredzētas arī vairākas tikšanās, tajā skaitā ar Eirovīzijas fanu kluba biedriem.

Ruslana uzvarēja “Eirovīzijā” 2004.gadā. Šogad Eirovīzijas dalībnieku koncertā Rīgā Ruslana būs īpašais viesis! Pasākumā uzstāsies arī 2016.gada Latvijas pārstāvis “Eirovīzijā” Justs, kā arī šī gada pārstāvji grupa “Triānas parks”, un citu valstu konkursanti. Koncertu vadīs dziedātājs, TV personība un 2007. un 2008. gada Latvijas pārstāvis “Eirovīzijā” Roberto Meloni.

Koncerts„Eurovision PreParty Riga 2017” notiks 25.martā koncertzālē “Crystal Club” (Lāčplēša ielā 52)! Biļetes jau pārdošanā www.bilesuserviss.lv

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā (OGAE Latvia) prezidents:

„Šogad Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Kijevā, un tāpēc mūsu koncerta tematika būs Ukraina. Man ir prieks, ka pasākuma īpašais viesis būs Ukrainas pirmā “Eirovīzijas” uzvarētāja Ruslana. Viņas un citu “Eirovīzijas” dalībnieku uzstāšanās būs īsti svētki visiem faniem! Tāpēc lai nepalaistu garām lielāko mūzikālo notikumu šajā pavasarī, iesaku jau tagad nopirkt biļeti uz koncertu!”

Žurnālistu uzmanībai! 25.martā notiks preses konference ar Ruslanu un citiem Eirovīzijas dalībniekiem. Par mediju iespējām ziņosim atsevišķi! Žurnālistu akreditācija uz koncertu, ka arī vairāk informācijas par „Eurovision PreParty Riga 2017” – speciāli izveidotajā mājaslapā www.eurovisionparty.lv

Par „Eurovision PreParty Riga”

„Eurovision PreParty Riga” ir starptautisks pasākums, kurš kopš 2014.gada tiek organizēts ik gadu Rīgā! Pasākuma galvenā ideja ir iepazīstināt Latvijas un starptautisko publiku ar „Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībniekiem un dziesmām. Kaut arī pasākums Rīgā tiek rīkots tikai ceturto reizi, tas jau ir ieguvis atpazīstamību, jo Rīgas koncertā ir piedalījušās vairākas „Eirovīzijas” zvaigznes! Tā 2014.gadā „Eurovision PreParty Riga” ir uzstājusies bārdainā dāma Končita Vursta, kurā vēlāk uzvarēja konkursā! Bet 2015.gadā uz Rīgas pasākumu atbrauca uzreiz trīs „Eirovīzijas” uzvarētāji – mūsu Marija Naumova, Eldars Gasimovs no Azerbaidžānas un Aleksandrs Ribaks no Norvēģijas! 2016.gadā Rīgas “Eirovīzijas” ballīte notika Zviedru stilā. Latvijā viesojās konkursa dalībnieki no 10 valstīm, kā īpaši viesi uzstājās 1984.gada Eirovīzijas uzvarētāji brāļi Heriji!

„Eurovision PreParty Riga” ir pirmais no vairāku „Eirovīzijas” dalībnieku koncertu sērijas. Pēc Rīgas, „Eirovīzijas” konkursanti tiekas koncertos Amsterdamā, Londonā un Maskavā.

„Eurovision PreParty Riga” organizētājs ir Eirovīzijas dziesmu konkursa fanu klubs Latvijā – Eurovision Club OGAE Latvia. Koncerta galvenais atbalstītājs ir lidostu transfēru kompānija Flybus.lv

www.ogae.lv

www.eurovisionparty.lv

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV