Dita Lūriņa un Daumants Kalniņš ielūdz uz Rīgas Ziemassvētku koncertu Sudraba slidas

25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerts “Sudraba slidas”, kas veidots pēc sirsnīgā Mērijas Meipsas-Dodžas Ziemassvētku stāsta motīviem.

Dita Lūriņa un Daumants Kalniņš ielūdz uz Rīgas Ziemassvētku koncertu Sudraba slidas
Komentāri[3] 01.11.2016 21:53

25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerts “Sudraba slidas”, kas veidots pēc sirsnīgā Mērijas Meipsas-Dodžas Ziemassvētku stāsta motīviem. Koncertā piedalīsies iemīļotie aktieri Dita Lūriņa, Juris Žagars, izcilais džeza mūziķis Daumants Kalniņšun latviešu estrādes leģenda Žoržs Siksna, kas izpildīs populāras latviešu un ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas un klasiskās mūzikas šedevrus.

Koncertā piedalīsies arī vokālā grupa „Framest”, koris „Maska”, Emīla Dārziņa jauktais koris un orķestris „RĪGA”. Diriģents – Valdis Butāns.

Rīgas Ziemassvētku koncerta klausītāji aktiera Jura Žagara vadībākoncerta pirmajā daļā iejutīsies Mērijas Meipsas-Dodžas grāmatas “Sudraba slidas” notikumos un varoņu pārdzīvojumos. Sirsnīgo Ziemassvētku stāstu par sapņiem un to piepildīšanos, par mīlestību pret saviem tuvākajiem, par slidošanas sacensībām, par laimīgām beigām, kuras pienāk tad, ja darbi ir godīgi un cēli, izdziedās solisti Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Ingus Pētersons, vokālā grupa “Framest” un kori. Savukārt koncerta 2. daļā atgriezīsimies mūsdienās un svinēsim svētkus visi kopā!

Koncertā skanēs populāras Ziemassvētku melodijas“Let it Snow”, “Winter Wonderland”, “We Wish You a Merry Christmas”, “White Christmas”, Ainara Virgas dziesma“Eglīte”, Arvīda Žilinska “Svētki ledus pilī”, Raimonda Paula “Ziemeļblāzmas romance”, kā arī klasiskā mūzika – Cēzara Franka “Panis Angelicus”, Adolfa Adāna“Ak, svētā nakts”, Džoakīno Rosīni uvertīra operai “Vilhelms Tells”unDž.Kačīni / V. Vavilova “Ave Maria”.

Mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe, scenogrāfs – Artūrs Arnis, kustību režija – horeogrāfs Alberts Kivlenieks, skaņu režisors – Andris Ūze.

Koncertu sākums: 25. decembrī plkst. 17.00 un 26. decembrī plkst. 14.00.

Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena iepriekšpārdošanā: 10–30 EUR! Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv. Ieeja koncertā no 6 gadu vecuma. Pērkot „Ģimenes biļeti” (4 līdz 8 personām) – 10 % atlaide.

Koncertu rīko “BT 1 Music” ar Rīgas domes atbalstu.

Vairāk: www.bt1.lv/ziemassvetki

Sekojiet mums: www.facebook.com/rigasziemassvetkukoncertsun www.draugiem.lv/rzk

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
kāds paskaidros? 07.11.2016 21:26
Koncertā piedalīsies arī vokālā grupa „Framest”, koris „Maska”, Emīla Dārziņa jauktais koris un orķestris „RĪGA”. Diriģents – Valdis Butāns.
kas tas par Emīla Dārziņa kori?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV