Rīgas modes nedēļas neformālās modes skates

Jau 12 gadus Rīgas modes nedēļa ir kā panākumus veicinoša platforma modes industrijas attīstībai Latvijā, sniedzot iespēju vietējiem dizaineriem iepazīstināt ar sevi ne tikai Latvijas, bet arī starptautisko auditoriju.

Rīgas modes nedēļas neformālās modes skates
Komentāri 18.10.2016 21:31

Jau 12 gadus Rīgas modes nedēļa ir kā panākumus veicinoša platforma modes industrijas attīstībai Latvijā, sniedzot iespēju vietējiem dizaineriem iepazīstināt ar sevi ne tikai Latvijas, bet arī starptautisko auditoriju. Tradicionāli dizaineru kolekcijas profesionālās modes skašu programmas ietvaros tiek prezentētas uz Rīgas modes nedēļas podija, tomēr reizēm dizaineri savu kolekciju skatēm izvēlas neparastas vietas vai nestandarta prezentācijas formātu.

Šīs RFW jaunpienācēja – jaunā un daudzsološā dizainere Evija Šaitere – savas pirmās kolekcijas prezentācijai RFW laikā ir izvēlējusies mākslas telpu Xcelsior Design Space (Uzvaras bulvāris 9). Evija, joprojām būdama Latvijas Mākslas akadēmijas studente, šogad uzvarēja starptautiskajā jauno dizaineru konkursāFashion future for Hong Kong, kas norisinājās Ķīnā, iegūstot labākā dizaina balvu. Viņas kolekcijas prezentācija RFW neierastā formātā – personālizstādes veidā, izmantojot video projekcijas un īpašu scenogrāfiju un mūziku, – notiks 28. oktobrī.

Šajā pašā dienā lūgtie viesi varēs novērtēt arī Latvijā un ārzemēs labi zināmā dizaina zīmolaM-Couturejauno kolekciju.M-Couturešobrīd piedzīvo jaunu posmu savā attīstībā – vienkāršo un lakonisko formu šajā sezonā ir nomainījis pilnīgi jauns stils ar bohēmiska retro glamūra elementiem. Jaunā kolekcija apvieno daudz spilgtu tēlu, mežģīnes un daudzslāņainus tērpus. Zīmola dizainere Jūlija Sardikova šīs izteikti romantiskās kolekcijas skatei ir izvēlējusies patiesi atbilstošu vietu – vēsturisko K.K. fon Stricka villu Rīgas centrā, kura iekārtota t.s.Shabby Chicstilā.

No šīs sezonas nestandarta skatēm ir jāpiemin arī Lielbritānijas kompānijasThis Is A Limited Editionšovs 29. oktobrī RIGA FASHION WEEK galvenajā zālē viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija. This Is A Limited Editionsadarbībā ar ietekmīgām starptautiskajām dizaina studijām un māksliniekiem piedāvā plašu augstas kvalitātes izstrādājumu klāstu ierobežotā daudzumā, sākot no mākslas un interjera objektiem līdz modes izstrādājumiem un aksesuāriem.

RIGA FASHION WEEK organizators Baltijas Modes federācija turpina šopavasar aizsākto tradīciju - bērnu apģērbu modes skates. Lai gan bērnu mode īsti neatbilst Modes nedēļu formātam, ņemot vērā to, ka Latvijā bērnu apģērbs veido būtisku tekstilindustrijas nozares produkcijas eksporta daļu, un turklāt pavasarī šis notikums saņēma atzinīgu publikas vērtējumu, Latvijas zīmoluLazy Francis, Paade modeunAristocrat Kidsradītās bērnu apģērbu kolekcijas tiks nodotas skatītāju vērtējumam 30. oktobrī. Šajā modes skatē uz mēles kā modeļi kāps gandrīz 60 bērni vecumā no 4 līdz 12 gadiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV