Rīgas Cirks mūs iepriecinās arī šoruden

Arī 2016.gada rudenī Rīgas Cirks iepriecinās mūs ar pasākumiem visā Latviju!

Rīgas Cirks mūs iepriecinās arī šoruden
Komentāri 03.10.2016 22:56

Šogad Rīgas Cirks iepriecinās mums ar pasākumiem pa visu Latviju! No oktobra beigam startē rudens cirka sezona, gaidiet jauno spilgto, krāsaino šovu!

Gaisa vingrotāji, akrobāti, buvju triku meistari, klauni - mākslinieki, kuri  ar savam prasmēm jau saņēmuši skatītāju aplausus dažādu pasaules valstu cirkos, izcīnījuši augstas godalgas starptautiskos cirka festivālos un konkursos. Šī izrāde notiks bez dzīvniekiem!

Mūsu jaunās programmas “naglas” ir klaunu duets Red&Blue – Latvijas mākslinieki Katja un Genādijs – jau piecus gadus pēc kārtas ir populārā Francijas televīzijas raidījuma Music Art Show dalībnieki, savās darba gaitās regulāri atrodas viesizrādēs Skandināvijā (Dānija, Zviedrija, Norvēģija), Korejā, Turcijā, Francijā, Holandē, Vācijā... Šobrīd viņi dažas nedēļas atradīsies pie mums Latvijā, lai novembra beigās atkal postos uz Franciju.

Izrādē būs numuri arī ar dzīvniekiem. Administrācija nesaka, kas tieši būs, bet zināms, ka Latvijā tādas programmas vēl nav bijušas.

Rīgas cirka mākslinieki ir moderni un universāli, katrā savā iznācienā demonstrē nepārspētas ekvilibristikas, akrobātikas un pat burvju mākslas prasmes

Programma patiks gan maziem bērniem, gan cilvēkiem „vecumā”. Būs 12 izrādes pa visu Latviju. Rīgā būs 2 izrādes: pirmā – kultūras namā „Ziemeļblāzmā”, otrā – „Maskavas namā”. Maskavas namā būs programma bez dzīvniekiem.

Biļetes var nopirkt Biļešu servisa kasēs un Rīgā šeit, Latvijā šeit. Izrādes garums – 2 stundas ar starpbrīdi. Bērniem līdz 3 gadiem bezmaksas, ja neaizņem atseviškas vietas.

Tālr. biļešu pasūtīšanai, 29-860-454, 220-7777-0


Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV